Kilka słów o mnie

Cześć,

jestem Marcelina, jestem mamą,  a z zawodu jestem radcą prawnym.

Macierzyństwo ujawniło we mnie nieskończone pokłady miłości (a zarazem cierpliwości 🙂 ),  ale także niesamowicie mnie rozwija.  Każdego dnia dowiaduję się czegoś nowego,  począwszy od tematów medycznych, żywieniowych,  fizjoterapii, rozwoju psychospołecznego, a skończywszy na tym jakie rodzaje pająków wyróżniamy 🙂 .

W związku z tym, że jestem aktywnym zawodowo radcą prawnym, od lat prowadzę sprawy związane z szeroko pojętym prawem rodzinnym, prawem pracy.  Odkąd zostałam mamą często poszerzam posiadaną przez siebie wiedzę prawną w zakresie macierzyństwa, praw pracowniczych,  ubezpieczeń rodziców,  praw związanych ze zdrowiem czy edukacją dzieci.

Uznałam, że skoro posiadam wiedzę, która pomaga mi, moim klientom, moim znajomym i rodzinie,  warto podzielić się nią jeszcze szerzej. Stąd pomysł na stworzenie tego bloga.  Nie znalazłam w internecie bloga, który ujmowałby rodzicielstwo kompleksowo – nie tylko ograniczał się do praw mam związanych z ciążą czy ich aktywnością zawodową.  Chciałabym, żebyś na tej stronie odnalazł/a odpowiedzi na prawne kwestie, z którymi jako rodzic spotykasz się na co dzień.  Czy to kwestie zdrowotne, czy związane z edukacją Twojego dziecka. Moim celem jest przybliżenie Ci wiedzy prawnej, gdyż w internecie znajduje się wiele treści i czasami ciężko jest zweryfikować jej prawdziwość.

Zapraszam również Ciebie do współtworzenia treści tego bloga – jeżeli pewne zagadnienia są dla Ciebie wątpliwe, są czarną magią i chciałabyś/chciałbyś kompleksowego ujęcia jakiegoś tematu –  skontaktuj się ze mną.